ترفند مخفی و جالب اندروید ۶ را از دست ندهید+ آموزش

ترفند مخفی و جالب اندروید ۶ را از دست ندهید+ آموزش

این ترفند جالب اندروید مارشمالو را برای بستن برنامه های در حال اجرا اندروید تان از دست ندهید.،اندروید مارشمالو یا همان اندروید ۶ کم‌کم دارد بر روی گوشی‌های تلفن همراه و تبلت‌ها می‌نشیند و کاربران روز به روز با قابلیت های جالب و کاربردی اش آشنا می شوند.

ترفند مخفی و جالب اندروید 6 را از دست ندهید+ آموزش

حالا اگر از دارندگان اندروید مارشمالو و یا ۶ بر روی دستگاه خود هستید ممکن است به دلایلی  بخواهید لیست برنامه‌های در حال اجرا در گوشیتان را ببینید، برای اینکار در اندروید ۵ و پایینتر براحتی می توانید با رفتن به قسمت اپلیکشنها در تنظیمات گوشی و انتخاب Running apps لیست همه برنامه‌های در حال اجرا را ببینید ، اما این گزینه در اندروید ۶ یا مارشمالو در این قسمت وجود ندارد.

آموزش نحوه بستن اپلیکیشن های در حال اجرا در اندروید مارشمالو :

**ابتدا گزینه developer option گوشی خود را فعال کنید؛ برای اینکار می توانید به قسمت درباره گوشی رفته و سپس software info را انتخاب کرده و در صفحه جدید بر روی گزینه build number هفت بار کلیک کنید تا گزینه developer option در تنظیمات گوشی شما ظاهر گردد.

**سپس به منوی تنظیمات گوشی برگشته و developer option را انتخاب کنید و در صفحه جدید گزینه Running services را انتخاب کنید تا لیست همه برنامه‌های در حال اجرا برایتان ظاهر گردد.

** توجه کنید که در تنظیمات Developer option گزینه‌های و تنظیمات زیادی وجود دارد که در صورت عدم اطلاعات کافی در هیچ یک از تنظیمات تغییری ایجاد نکنید.

https://telegram.me/teifmobile

آموزشگاه بین المللی طیف موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *