آموزش هات اسپات وای فای آیفون در iOS 10

آموزش هات اسپات وای فای آیفون در iOS 10

۱. اول از همه به قسمت تنظیمات (Settings) بروید.

1. اول از همه به قسمت تنظیمات (Settings) بروید.

.

۲. سپس “Cellular” را انتخاب کنید.

2. سپس "Cellular" را انتخاب کنید.

.

۳. گزینه “Cellular Data Options” را انتخاب کنید.

3. گزینه "Cellular Data Options" را انتخاب کنید.

.

۴. روی گزینه “Cellular Data Network” تپ کنید.

4. روی گزینه "Cellular Data Network" تپ کنید.

.

۵. به ناحیه ی Personal Hotspot بروید.

یک نام کاربری (Username) وارد کنید (شما می توانید یک APN و بعد از آن هم یک رمز عبور اضافه کنید) و بازگردید.

5. به ناحیه ی Personal Hotspot بروید. یک نام کاربری (Username) وارد کنید (شما می توانید یک APN و بعد از آن هم یک رمز عبور اضافه کنید) و بازگردید.

.

۶. حال، وقتی که شما به منوی تنظیمات برمی گردید، شما تب “Personal Hotspot” را که به تازگی ظاهر شده مشاهده خواهید کرد. این را برای روشن و خاموش کردن هات اسپات موبایل و همچنین تغییر رمز عبور می توانید انتخاب کنید.

6. حال، وقتی که شما به منوی تنظیمات برمی گردید، شما تب "Personal Hotspot" را که به تازگی ظاهر شده مشاهده خواهید کرد. این را برای روشن و خاموش کردن هات اسپات موبایل و همچنین تغییر رمز عبور می توانید انتخاب کنید.

.

۷. هنگامی که شما Personal Hotspot را روشن می کنید، اینگونه خواهد شد (درست همانند iOS 9).

وقتی که این ضامن را تغییر می دهید، هات اسپات موبایل روشن می شود. حال تقریبا کار را به اتمام رسانده اید! تنها مرحله ای که باقی مانده این است که به این شبکه‌ای که به تازگی ساخته اید، متصل شوید.

7. هنگامی که شما Personal Hotspot را روشن می کنید، اینگونه خواهد شد (درست همانند iOS 9). وقتی که این ضامن را تغییر می دهید، هات اسپات موبایل روشن می شود. حال تقریبا کار را به اتمام رسانده اید! تنها مرحله ای که باقی مانده این است که به این شبکه‌ای که به تازگی ساخته اید، متصل شوید.

.

۸. همچنین می توانید رمز عبور خود را تغییر دهید.

شما همچنین می توانید برای اینکه راحت تر رمز عبور خود را به یاد بیاورید، آن را تغییر دهید. تنها کار این است که بر روی فیلد رمز عبور وای فای کلیک کنید.

8. همچنین می توانید رمز عبور خود را تغییر دهید. شما همچنین می توانید برای اینکه راحت تر رمز عبور خود را به یاد بیاورید، آن را تغییر دهید. تنها کار این است که بر روی فیلد رمز عبور وای فای کلیک کنید.

.

۹. آیا می خواهید ببینید که این شبکه چگونه کار می کند؟

شما هم اکنون می توانید با این هات اسپات وای فای که به تازگی ایجاد کرده اید، به هر دستگاهی که وای فای آن فعال است اعم از یک دستگاه ویندوز، تبلت یا گوشی اندرویدی، دیگر گجت های iOS و یا هر دستگاه دیگری متصل شوید.

9. آیا می خواهید ببینید که این شبکه چگونه کار می کند؟ شما هم اکنون می توانید با این هات اسپات وای فای که به تازگی ایجاد کرده اید، به هر دستگاهی که وای فای آن فعال است اعم از یک دستگاه ویندوز، تبلت یا گوشی اندرویدی، دیگر گجت های iOS و یا هر دستگاه دیگری متصل شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *